شبکه اجتماعی: تلگرام      

‌شرکت البرز دماکاران ، نو آوری در صنعت سرمایش

شرکت البرزدماکارن با بیش ازچهل سال تجربه و خدمت در عرصه صنعت سرمایش

کارخانه البرزدماکاران در 60 کیلومتری شرق تهران در شهرک صنعتی دماوند در عرصه ای به وسعت 2700 مترمربع شامل 1700 متر مربع سالن های تولید و فضای اداری واقع شده است.

شرکت البرزدماکاران از سال 1380 در محل فوق با هدف امکان دسترسی به نیروی متخصص و مهندسین با تجربه در تهران تاسیس گردیده است. ماشین آلات اصلی خط تولید ما تماماً از کشورهای اروپای غربی تهیه می گردد.

آبسردکن آنی آدمک
  • تولیدات شرکت البرز دما کاران به شرح ذیل می باشد:

1. انواع ساندویج پانل با ضخامت 2 الی 15 سانتی متر با دستگاه تمام اتوماتیک اروپای غربی، های پرشر (فوم تزریقی) جهت انواع سردخانه های زیر صفر و بالای صفر و انواع کانکس سرد، اطاق های ایزوله ، ساختمان سازی، مواد غذایی، دارویی و غیره.

2. آیس بانک

3. شیرسردکن

4.دستگاه تزریق پلی یورتان

5. انواع آب سردکن آنی در سایز و اندازه های مختلف جهت ادارات، مدارس، کارگاه ها، معابر عمومی، ورزشگاه ها و اماکن پرتردد...

آبسردکن آنی آدمک یکی از افتخارات ملی و جهانی در صنعت سرمایش است که از سال 1386 توسط شرکت البرزدماکاران اختراع و به ثبت رسیده و انحصار آن 20 سال در اختیار این شرکت می باشد.

آبسردكن هاي قدیمی، هم زمان با شروع دوره گرما به برق متصل شده و تا پايان اين دوره با اتصـال دائم ، به مصرف انرژي برق مي پردازند و اين مصرف انرژي به دليل عدم استاندارد سازي دستگاه در 24 ساعت شبانه روز برقرار بوده و حتي در روزها و ساعاتي كه عملاً از دستگاه براي برداشت آب خنك مراجعه اي صورت نمي گيرد، تغيير و يا كاهشي نيز در مصرف برق ايجاد نمي شود. با يك جمع و تفريق ساده و با در نظر گرفتن اين كه بيشتر نقاط كشور ما در منطقه گرم و خشك قراردارد و به طور نسبي 6 ماه از سال را با گرماي بين 30 تا 50 درجه سانتيگراد مي گذراند، مي توان مقدار مصرف انرژي برق و ميزان هدر روي آن را محاسبه كرد.

شركت البرزدما كاران اين افتخار را دارد كه با اختراع نسل جديد آبسردكن توانسته مشكل بهداشت، صرفه جويي در انرژي برق و آبسرد دائمي را با تلاش و پشتكار حل نمايد.

ضمناً دستگاه آبسردکن آنی در کلیه ایستگاه های راه آهن کشوری و ترمینالهای شمال، جنوب، شرق و غرب تهران، تعداد زیادی از کارخانجات استانهای مختلف، دانشگاه ها، فرودگاه ها، بیمارستان های دولتی و خصوصی، شهرداری های مناطق مختلف، شرکت های نفت و گاز، پایانه های مرزی، استخرها و اماکن ورزشی-تفریحی، آموزشگاه ها و مدارس، اماکن توریستی و تجاری، صنایع و کارخانجات، اماکن مذهبی و بقاع متبرکه، سازمان ها، اداره جات و ارگان های مختلف نصب شده و در حال استفاده می باشند.