image شبکه اجتماعی:

‌شرکت البرز دماکاران ، نو آوری در صنعت سرمایش

خرید آبسردکنآبسردکن ها در اماکن مختلف از جمله بانک ها ، موسسه ها ، اداره ها ، شرکت ها  ، خانه و ده ها جای دیگر مورد استفاده قرار می گیرند . تقاضای بالا بخصوص در فصول گرم سال ، سبب شده است تا تولید کننده ها تغییراتی اساسی در طراحی و کارکرد این محصولات به وجود بیاورند که نتیجه آن هم خلق انواع آبسردکن های صنعتی و خانگی در طرح های بسیار زیبا و منحصر به فرد شده است .


آبسردکن ها براساس نامی که دارند  قادر به تولید آب سرد هستند . تغییرات و بروزرسانی ها مطابق با نیاز ها و سلیقه های مردم سبب شده تا برخی از افراد از این دستگاه ها در منزل خود استفاده نمایند . با خرید آبسردکن مناسب می توانید تمام نیاز های خود را از آب سرد برطرف نمایید .
خرید آبسردکن مناسب مستلزم توجه به برخی نکات و فاکتور های می باشد که در این مقاله به توضیح آنها خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید …
در خرید یک آبسردکن باید به چه نکاتی توجه کنم ؟
برای خرید یک آبسردکن علاوه بر کیفیت کارکرد آن توجه به زیبایی ، بهداشت ، رعایت استاندارد ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند .
1- بدنه خارجی
بدنه خارجی یک آبسردکن تعیین کننده مقاومت ، طول عمر و از همه مهمتر زیبایی آن می باشد . بدنه ABS بهترین نوع بدنه خارجی برای یک دستگاه آبسردکن می باشد که آبسردکن های آنی آدمک دارای بدنه  ABS می باشند و ظاهری زیبا دارند . ABS نوعی پلاستیک فشرده و بسیار با کیفیت بوده که از 3 نوع پلیمر متنوع تشکیل شده است و به همین دلیل دارای مقاومت و دوام بسیار بالا ، زیبایی هرچه تمام و انعطاف کافی در مقابل ضربات احتمالی می باشد که از بهترین انتخاب های در تولید انواع یخساز و آبسردکن می باشد.
2- استاندارد
با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی و میل عامه ی مردم به خرید اجناس ارزانتر، برخی از افراد بدون کوچکترین توجه به استاندارد ها و اصول و با بهره گیری از قطعات ارزان و بنجل چینی دست به ساخت محصولاتی بی کیفیت و کم کیفیت می زنند تا با کمترین قیمت ممکن محصولات خود را به بازار ارائه دهند . از این رو توجه به کیفیت و استاندارد های رعایت شده در دستگاه آبسردکن از اهمیت بالایی برخوردار است . حائز اهمیت است بدانید که آبسردکن های آنی آدمک دارای ثبت  اختراع داخلی و خارجی بوده و دارای استاندارد CE اروپا می باشد .
3- تعداد شیر
یکی از موارد بسیار مهمی که در خرید آبسردکن باید به آن توجه شود تعداد شیر های آن می باشد . آبسردکن های آنی آدمک در مدل های مختلف دارای تعداد شیر های مختلفی هستند که برای مصرف کنندگان با شرایط  مصرف  و  مناطق گرمسیری مناسب هستند
4- نحوه تامین آب
به دلیل اینکه  پر کردن مخزن آب و حمل آن آسان نمی باشد آبسردکن های آنی آدمک قابلیت اتصال مستقیم به آب شهری دارند.آبسردکن های آنی آدمک بدون مخزن می باشند و  قابلیت اتصال به آب شهری را دارند و به صورت مستقیم آب لوله کشی شده را به صورت آنی خنک کرده و در اختیار مصرف کننده قرار می دهد .
جمع بندی
شرایط بازار و افزایش قیمت ها تاثیر بسزایی در زندگی همه مردم گذاشته است به طوری که قیمت تمامی اجناس از جمله  قیمت آبسردکن افزایش پیدا کرده است . برای خرید آبسردکن با کیفیت توجه به جنس بدنه خارجی ، بدنه داخلی ، رعایت استاندارد ها و اصول ، تعداد شیر موجود در آبسردکن ، نحوه تامین آب ، گارانتی و خدمات مشتری دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد و هر کدام از این موارد به صورت کامل و مفید در قسمت های بالا توضیح داده شد .